Latvijas ekonomiskā situācija joprojām nav mums pārāk iepriecinoša un nereti daudziem no mums ir nepieciešami papildus ienākumi, piemēram, ārsta apmeklējumam vai mašīnas remontam. Tie ir izdevumi, kas nav iepriekš paredzami un nereti var sagādāt mums problēmas. Internetā ir pieejamas dažādas ātro kredītu akcijas, īpašie piedāvājumi, kas nereti daudzus debitorus iedzen “kredītu gūstā”.

Diemžēl, ļoti daudzi debitori Latvijā aizņemas nepārdomāti un neatbilstoši saviem ikmēneša ienākumiem. Jāuzsver, ka aizdevums internetā ir īpaši ērta iespēja aizņemties, taču ir jāievēro būtiski nosacījumi, lai aizņemšanās nesagādātu liekas rūpes un nepatikšanas. Ātrajiem kredītiem internetā, protams, ir savi plusi – tos ir ērti un ātri saņemt, tie ir viegli pieejami ikvienam, kurš ir sasniedzis pilngadību, nav nepieciešamas ķīlas vai izziņas no darba vietas u.c. Taču šādiem aizdevumiem ir ļoti būtiski trūkumi, kas var sarežģīt Tavu ikdienu un radīt nepatīkamas parādsaistības.

Ātrais kredīts sadzīves tehnikas iegādei

Lai arī jaunas sadzīves tehnikas iegāde ir plāns, kura realizēšanu var ieplānot, tomēr reizēm gadās situācijas, kad vajadzība pēc šī pirkuma veikšanas rodas pēkšņi- piemēram, saplīst ledusskapis vai trauku mazgājamā mašīna, un to nav iespējams remontēt. Ko darīt, ja alga tikai pēc divām nedēļām, bet bez ierastās ierīces nav iespējams tik ilgi iztikt? Viena no alternatīvām ir ātrie kredīti.

Ātrie kredīti ir ērts un ātrs veids, kā saņemt sev nepieciešamo naudas summu – bez ķīlas un galvojuma. Tieši salīdzinoši vienkāršās pieejamības dēļ tie ir kļuvuši par daudzu iecienītu risinājumu.

Kādās situācijās ātrie kredīti var noderēt?

Ātrie kredīti paredzēti negaidītām situācijām, kad steidzami vajadzīgs risinājums, piemēram, saplīst automašīna vai steidzami jāiegādājas medikamenti. Ja  šim mērķim brīvu līdzekļu nav, tad ātrais aizdevums var palīdzēt – ar nosacījumu, ka spēsi to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.

Tomēr ir arī situācijas, kad ātrie kredīti nav labākā izvēle

  1. Ātro kredītu nevajadzētu noformēt, ja nezini, kā un kad spēsi tos atmaksāt;
  2. Aizdevuma noformēšana ar mērķi segt citas kredītsaistības arī nav prātīgākais lēmums;
  3. Kredītu nevajadzētu ņemt tādu ieceru īstenošanai, kas nav steidzamas. Piemēram, spontānu ballīti vai iepirkšanos noteikti var atlikt vismaz līdz algas dienai.

Esi īpaši atbildīgs un prātīgs aizņemoties – ātrie kredīti daudziem debitoriem rada lielas finansiālas problēmas un parādsaistības daudzu gadu garumā. Pārdomā naudas vajadzību un aizņemies atbilstoši saviem ienākumiem un tikai tik, cik patiešām vari atļauties atmaksāt. Jāuzsver, ka dažāda apmēra ātrie kredīti ir īstermiņa kredīta veids, kuru izsniedz kredītiestādes online, nevis banka. Pirms aizņemies rūpīgi iepazīsties ar visiem līguma nosacījumiem un izvēlies piemērotāko risinājumu. Ja rodas šaubas par kādu no aizņemšanās noteikumiem vai savu maksātspēju – pārdomā citas aizņemšanās iespējas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s