Katrs no mums vēlas būt veiksmīgs, bet diemžēl, ne visiem no mums tas arī izdodas. Daudzi no mums tā arī dzīvo vidēji veiksmīgu dzīvi. Ir tā ka sūdzēties īsti nevar, jo ir jumts virs galvas, ir ko ēst un tamlīdzīgi, bet līdz veiksmei vēl neesam īsti tikuši. Veiksmīgi cilvēki nav tie, kas laime loterijās tā patiešām ir veiksme, kas var gadīties reizi dzīvē, bet patiešām veiksmīgie ir tie, kas prot savu dzīvi vadīt tā, lai sasniegtu savus mērķus paši, bez tukšiem sapņiem par to kas būtu, ja būtu, bet ar smagu darbu un savu neatlaidību. Šādiem cilvēkiem arī piemīt zināmas pazīmes, kuras apliecina to, ka viņi ir veiksmīgi un tas nav nejauši, bet gan viņu pašu nopelns.

Šie cilvēki ir apdomīgi un neļauj mirkļa iespaidiem diktēt viņu rīcību. Šie cilvēki spēj sakopot domas arī stresa situācijās un atrast risinājumus, kurus citi palaiž garām. Viņi spēj valdīt pār savām emocijām un neļaujas ne bailēm, ne eiforijai. Katrs lēmums ir jāapdomā, šie cilvēki ir spējīgi to izdarīt.

Arī šo cilvēku runas veids var liecināt par to, kādi viņi ir. Ļoti bieži mēs dzirdam, ka kāds ļoti skaļi un ar plašiem žestiem cenšas kaut ko stāstīt, tad lūk, šie, veiksmīgie cilvēki, viņi nerunā skaļi un agresīvi, viņi runā pārliecinoši. Nevis minstinoties, bet viņi runā mierīgi, jo ir pārliecināti, par savu sakāmo un runā, apzinoties to, ka nevis viņiem ir mums kaut kas jāizstāsta, bet gan mums ir jāklausās, ko mums stāsta.

Šie cilvēki ir laipni un pieklājīgi. Viņiem nav nepieciešams visus iebiedēt un pārliecināt, ka viņi ir visietekmīgākie un labākie. Tikai vāji cilvēki savu pārākumu uzspiež ar varu. Veiksmīgie cilvēki to apzinās un ļauj jums pašiem saprast, ka viņi ir pārliecināti par sevi un tam ir pamatojums.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s