Katram reiz dzīvē ir gadījusies situācija, kad steidzami ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi kādu svarīgu tēriņu segšanai. Vai zvanīt draugam? Ne vienmēr pastāv iespēja vai vēlme aizņemties no draugiem vai radiniekiem, tāpēc bieži vien ir jāmeklē kāda alternatīva. Ātrie kredīti ir viens no veidiem, kā īstermiņā saņemt vajadzīgo naudas summu svarīgiem un steidzamiem tēriņiem.

  1. solis – uzticama un draudzīga kredītdevēja izvēle

Ja Jums ir nepieciešams ātrs aizdevums, tad ātrie kredīti ir, iespējams, tieši tas, ko meklējat. Pieteikties un saņemt kredītu ir salīdzinoši vienkārši, tomēr atrast attiecīgo naudas aizdevēju varētu būt nedaudz sarežģītāk. Sākumā ir rūpīgi jāizpēta vairāku kredītdevēju piedāvājumi un aizņemšanās noteikumi, izvēloties sev atbilstošāko variantu.

Noteikti ir jāpievērš uzmanība:

  • Aizdevuma procentu likmei – vai tā Jūs apmierina;
  • Maksimālai un minimālai kredīta piešķiršanas summai – dažādi kredītdevēji piedāvā dažādas aizdevuma summas no 50 eiro līdz pat 3000 eiro;
  • Kredīta ņēmēja vecuma ierobežojumam – visbiežāk ātrie kredīti tiek piešķirti no 20 gadu vecuma, bet ir iespējams aizņemties arī no 18 vai 21 gadiem;
  • Aizdevuma saņemšanas laikam – ir tādi kredītdevēji, kas pārskaita kredītu pat 10 minūšu laikā;
  • Īpašajiem piedāvājumiem un akcijām – piemēram, vai ir iespēja pirmo kredītu saņemt bez maksas, tas ir, nemaksājot aizdevuma procentus.

2.solis – pieteikšanās ātrajam kredītam

Kad izvēlējāties sev piemērotāko naudas aizdevēju ar izdevīgākajiem nosacījumiem, nākamie soļi aizdevuma pieteikšanai ir vienkārši. Jums ir nepieciešams reģistrēties izvēlētā kredītdevēja mājaslapā, ja piesakāties aizdevumam pirmo reizi. Izvēlieties summu un aizdevuma termiņu! Neaizmirstiet iepazīties ar līguma noteikumiem.

Tālāk tiek veikta Jūsu profila apstiprināšana. Kā tas notiek? Jums būs jāpārskaita 0,01 eiro uz aizdevēja bankas kontu. Tas ir vajadzīgs tāpēc, lai aizdevējs drošā veidā uzzinātu par Jūsu konta numuru, uz kuru pēc tam tiks pārskaitīts aizdevums.

3.solis – naudas aizdevuma saņemšana

Pēc profila apstiprināšanas kredītdevējs izvērtēs Jūsu kredītvēsturi un pieņems lēmumu par kredīta piešķiršanu. Pozitīva lēmuma gadījumā aizdevums uzreiz tiek pārskaitīts uz klienta norādīto bankas kontu. Tas, cik ātri saņemsiet kredītu, ir atkarīgs no bankas, kurā Jums ir konts, tomēr visbiežāk naudu var saņemt pat 10 – 15 minūšu laikā.

Svarīgi ieteikumi kredīta saņemšanai

Bez šaubām, tāpat kā patēriņa kredīti, arī ātrie kredīti paredz atbildīgu aizņemšanos, tāpēc pirms aizdevuma pieteikšanas ir:

  • Jāiepazīstas ar visiem līguma nosacījumiem, piemēram, par soda naudas apmēru, ja sanāk kavēt aizdevuma atmaksu. Tomēr šādu praksi labāk neizmantot;
  • Jāizvērtē savi ienākumi, lai varētu atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā;
  • Jāaizņemas tikai tik, cik nepieciešams, lai nomaksātu kādu steidzamu rēķinu, piemēram, par zobārsta apmeklējumu.

Ātrie kredīti ir finansiāla atbildība, tāpēc rūpīgi izpētiet un salīdziniet populārākos naudas aizdevējus un izvēlieties Jums piemērotāko variantu!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s