Kredītu apdrošināšana ir nepieciešama, lai ierobežotu risku, ar ko aizdevēji saskaras, piešķirot kredītus. Ja aizņēmējs saslimst vai iekļūst negadījumā, kas neļauj viņiem atmaksāt kredītu, tad kredītu apdrošināšanas politika norēķinās tādējādi samazinot aizdevēja risku. Aizņēmējs ir tas, kas uzņemas šo apdrošināšanu, un dažreiz tā var tikt piemērota bez aizņēmēja ziņas. Šajā gadījumā aizņēmējiem ir tiesības pieprasīt samaksāto naudu atpakaļ, ko viņi tērēja par šo apdrošināšanu. Ne daudzi zina, kā tas darbojas, un tas ir iemesls, kāpēc mēs esam izveidojuši šo rakstu. Šeit ir daži scenāriji, kas palīdzēs Jums uzzināt, vai Jūs esat nezinot maksājuši par šo apdrošināšanas polisi.

Jūs nepamatoti maksājat par kredītu apdrošināšanu, kad Jūsu aizdevējs liek Jums to iegūt. Aizdevējs var atteikties piedāvāt Jums savus pakalpojumus, ja vien Jūs neiegādājaties arī šo polisi. Ja Jūs bez aizķeršanās atmaksājat kredītu un pilnībā to nomaksājat, Jūs varat pieprasīt atpakaļ apdrošināšanas izmaksas.

Jūs arī nepamatoti maksājat par kredītu apdrošināšanu, kad Jūs uzzināt, ka aizdevēja pārdošanas konsultants nav Jums paziņojis, ka kredītam tiek piemērota apdrošināšana. Ja tā gadījumā, Jūs uzskatāt, ka aizdevējs ir piespiedis Jūs tam piekrist un varat veikt pieprasījumu pēc kredīta atmaksas.

Aizdevējs var arī pieņemt, ka Jūs vēlaties šo apdrošināšanas polisi, un pievienot to Jūsu kredītam bez Jūsu zināšanas. Kad tas notiek, Jums ir tiesības lūgt kompensāciju.

Daudzi uzņēmumi dos saviem darbiniekiem šāda veida aizsardzības apdrošināšanu gadījumā, ja tie nespēj samaksāt savu parādu kāda iemesla dēļ. Aizdevēji var pievienot apdrošināšanu Jūsu kredītam bez Jūsu piekrišanas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s