Ja Jūs esat nonākuši tādā stāvoklī, kad Jūs vairs nevar atļauties nomaksāt savu hipotekāro kredītu, tad labākā mājokļa kredīta refinansēšanas piedāvājuma atrašanai ir jābūt Jūsu nākamajam gājienam. Varbūt iemesls, kādēļ Jūs vispār pieteicāties kredītam bija tas, ka Jums bija nepieciešama finanšu palīdzība mājokļa iegādei un Jūs nezinājāt, kā šie ikmēneša maksājumi ietekmēs Jūsu ikmēneša budžetu. Tomēr, ja pamanāt, ka Jūsu procentu likmes var mazināties nākamo pāris gadu laikā, Jums ir rūpīgi jāizpēta dažādi kredītu refinansēšanas piedāvājumi, ko piedāvā dažādi uzņēmumi vai bankas.

Kāpēc meklēt labāko mājokļa kredīta refinansēšanas piedāvājumu?

Daudzi cilvēki nonāk situācijā, kad viņu mājokļa kredītu maksājumi krājas, un viņi nevar atļauties vairs nomaksāt kredītu. Parasti, kad tas notiek, Jūsu līdzekļi ir izsmelti no ikmēneša maksājumu veikšanas un Jums ir palicis tikai nedaudz līdzekļu citiem izdevumiem. Tiem, kas vēlas pieteikties mājokļa kredīta refinansēšanai, vajadzētu izpētīt, vai viņi var kvalificēties kredīta saņemšanai. Ja Jā, šī iespēja ir noteikti jāizmanto.

Kad man vajadzētu meklēt labāko mājokļa kredīta refinansēšanas piedāvājumu?

Visbiežāk uzdotais jautājums, ko lielākā daļa cilvēku jautā, kas vēlas samazināt sava mājokļa kredīta maksājumus, to refinansējot, ir, “Vai šis ir īstais laiks, lai refinansētu mājokļa kredītu?” Jāpatur prātā, ka Jums nevajadzētu lēkt ārā no sava krēsla katru reizi, kad Jūs redzat, ka tirgus procentu likmes samazinās. Ir vairākas papildus izmaksas, kas saistītas ar refinansēšanu, piemēram, līguma noslēgšanas maksas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s