Mājokļu kredītu procentu likmes pašlaik ir ļoti zemas un daudzi cilvēki labprātāk iegādājas savu mājokli, nevis to īrē. Meklējot labāko kredīta piedāvājumu, Jums ir nepieciešams apsvērt šos nosacījumus:

Kredīta procentu likmes var būt zemas tagad, bet tās varētu ievērojami pieaugt nākotnē, ja izvēlaties kredītu ar mainīgām procentu likmēm. Ir svarīgi padomāt par fiksētu procentu likmju kredītu, savādāk, ja procentu likmes mainās, kredīta maksājumi var pieaugt tik ļoti, ka Jūs nevarēsiet atļauties segt ikmēneša maksājumus.

Rezultāti, ko Jums sniegts mājokļa kredītu kalkulatori, būs tik precīzi, cik precīzi būs Jūsu ievadītie dati. Lai vai kā, kalkulatora sniegtās aplēses nevar uzskatīt par kredīta piedāvājumu, jo gan procentu likmes, gan ikmēneša maksājumi var mainīties atkarībā no Jūsu maksātspējas un kredītvēstures. Tāpat kredīta atmaksas termiņa laikā var rasties dažādi negaidīti pārsteigumi, kādēļ Jums ir nepieciešams aizņemties vairāk vai Jums var nākties kavēt ikmēneša maksājuma veikšanu. Papildus izmaksas, piemēram, kavējuma maksas, var būtiski ietekmēt mājokļa kredīta atmaksas periodu.

Pārliecinieties, ka Jūs salīdzināt visus kredīta aspektus. Kā minēts, papildus maksas var ievērojami palielināt kredīta atmaksas termiņu un Jums var būt nepieciešams daudz laika, lai nomaksātu Jūsu mājokļa kredītu.

Visbeidzot, Jūs, iespējams, nevar aizņemties tik daudz, kā Jūs domājāt. Atmaksas summu, ko Jūs uzskatāt par Jums pieejamu, aizdevēji var uzskatīt par pārāk augstu un riskantu. Aizdevēji ir kļuvuši stingrāki savos kredītu piešķiršanas kritērijos pasaules finanšu krīzes rezultātā. Tā var būt arī laba lieta. Dzīve ir pilna ar pārsteigumiem, tāpēc pārliecinieties, ka esat gatavi negaidītajam. Nespēja veikt kredīta atmaksu var būt katastrofāla Jums un Jūsu ģimenei.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s