Šobrīd likumdošana ir izmainīta tā, ka ir iespējams pabeigt maksātnespējas procesu jau gada laikā. lai to izdarītu, jums ir jāatmaksā vismaz puse no saviem parādiem šajā laikā. šajā laikā ietilpst arī bankrota procedūra kuras laikā tiek pārdota jūsu manta. Tātad, ja sešu mēnešu laikā, varat atmaksāt pusi no saviem parādiem, tad šis process var beigties jau tad.

Ja nespējat izpildīt saistības šajā laikā, tad saistību dzēšanas procedūra var ilgt ilgāk. Ja varat atmaksāt 35% no saviem parādiem. 1,5 gadi, ja šajā laikā spēsiet segt 20% no savu parādu apjoma. Attiecīgi, jāpieskaita arī bankrota procedūra, tad šis laiks var būt 2 gadi.

Ir dažādi veidi kā var šo procesu pieveikt, bet gala rezultāts, pat pie lielām neērtībām, būs jūsu brīvība. Šajā laikā jūs būsiet, lielā mērā, pilnībā atkarīgi no maksātnespējas administratora, jo šis cilvēks kontrolēs jūsu ienākumus un arī izdevumus. Ja jūs vēlēsieties veikt lielus pirkumus, jums nāksies konsultēties ar administratoru. Jāsaprot, ka šis process nav domāts, lai dotu jums iespēju atbrīvoties no parādiem uz jūsu noteikumiem. tas ir domāts, lai sniegtu jaunu iespēju uz dzīvi, bet jums ir jāpastrādā, lai to iegūtu. Aizņemties ir gana viegli, bet nokārtot šīs saistības nekad nebūs tikpat vienkārši.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s